Data publikacji: czwartek, 20 Kwiecień, 2017 - 08:09
Święto Sadu 23 kwietnia 2017

Jeśli chcecie zobaczyć gdzie rosną owoce, które być może kupujecie, skąd pochodzi sok, który może pijecie. Jeśli jeszcze nas nie poznaliście osobiście, nie mieliście okazji zadać nam pytań, które Was nurtują, to będzie dobra okazja.

Wydarzenie to będą przygotowywać z nami nasi przyjaciele i znajomi, zrzeszeni w Slow Food Dolny Śląsk, Kraina Łęgów Odrzańskich i nie tylko. Mamy nadzieję, że przyciągniecie do nas ze sobą słońce i będziecie cieszyć się z nami wspólnym czasem. Postaramy się przygotować coś pysznego i ciekawego...

Zapraszamy - Ania i Łukasz Wzorek

23 kwietnia w godzinach 12:00 - 18:00

Owoce Lutyni - LUTYNIA/ k. Wrocławia ul. Wiśniowa 29

Data publikacji: poniedziałek, 17 Kwiecień, 2017 - 00:00

Niezmiernie cieszy nas, kiedy możemy przeczytać, że nasze produkty sprawdzają się "w warunkach bojowych" czyli w kuchni. Dlatego staramy się zachęcać blogerów i strony kulinarne do wypróbowania ich a potem pilnie śledzimy ich wpisy. Poniżej kilka przykładów takiej współpracy.

Data publikacji: piątek, 20 Styczeń, 2017 - 08:17

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda komplet naszych produktów? Oto Oleania w komplecie :)

Dlaczego warto sięgnąć po nasze oleje? Ponieważ pochodzą z lokalnej, rodzinnej olejarni, gdzie tłoczymy je:
- wyłącznie metodą "na zimno",
- z najwyższej jakości ziaren,
- tylko na zamówienie Klientów,

a to oznacza, że mają niepowtarzalny smak i są zawsze świeże, przygotowane specjalnie dla Was :) Osobiście dbamy o każdą butelkę (lub słoik :) ) oleju. Tłoczymy, napełniamy, oklejamy, wysyłamy - od nas dla Was :) Z natury i od serca :)

Zapraszamy do zakupów i komentowania!

Data publikacji: wtorek, 6 Grudzień, 2016 - 00:00
Olej kokosowy

Odpowiadając na potrzeby naszych stałych klientów, którzy narzekali że nasz tłoczony na zimno olej z kokosów kończy się tak szybko, wprowadzamy w naszym sklepie nowość. Olej kokosowy dostępny jest od dziś dodatkowo w większym opakowaniu - 900 ml!

Przypominamy, że Olej kokosowy OLEANIA tłoczymy na zamówienie i produkujemy z najwyższej jakości owoców palmy kokosowej, gwarantujących jego niepowtarzalne właściwości.

Zapraszamy do zakupów!

Data publikacji: poniedziałek, 21 Listopad, 2016 - 00:00
Nasze stoisko z olejami

Nasze stoisko gościło w Cuprum Arena w Lubinie. W ten sposób wzięliśmy udział w Festiwalu Rękodzieła Krainy Łęgów Odrzańskich. Więcej zdjęć z wydarzenia na naszym Facebooku.

Na miejscu można było oczywiście zakupić nasze sztandardowe produkty, takie jak olej lniany czy kokosowy a także wszystkie inne oferowane przez nas oleje.

Impreza była bardzo udana i nie możemy doczekać się kolejnych spotkań z Wami!

Data publikacji: niedziela, 10 Lipiec, 2016 - 18:59
Oleje tłoczone na zimno

Mit, że nie powinniśmy unikać tłuszczy, można spokojnie schować między bajki, choć jest w nim odrobina prawda – nie powinniśmy spożywać tzw. złych tłuszczy, ciężkich, przetworzonych i rafinowanych. Najlepiej wzbogacić naszą dietę w naturalne, tłoczone na zimno oleje roślinne, bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy oraz wiele innych wartościowych substancji odżywczych. Kwasy Omega-3 wspomogą rozwój wzroku, a pozostałe nienasycone kwasy pomogą przyswoić witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, takie jak A, D, E i K. Energia, która jest uwalniania przy spalaniu tłuszczów, jest dwa razy większa, niż przy spalaniu innego rodzaju produktów spożywczych. Gdy zdecydujemy się wzbogacić menu naturalnymi olejami roślinnymi, zyskamy mocnego sprzymierzeńca w codziennej walce o dobre samopoczucie.

Darmowa dostawa

Najwyższe standardy wysyłki

Każdy zamówiony produkt pakowany jest w dedykowane opakowanie termiczne chroniące cenną zawartość przed wysoką temperaturą, światłem i uszkodzeniami mechanicznymi.

Najwyższe standardy wysyłki

Bezpieczeństwo

Obsługujemy płatności internetowe przez system płatności online Transferuj.pl.

Bezpieczeństwo i wygodę płatności zapewnia Transferuj.pl