Olej z ostropestu tłoczony na zimno


Szanowni Klienci, sklep nieczynny do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia.

Olej z ostropestu

Olej z ostropestu tłoczony na zimno

Olej z ostropestu OLEANIA produkowany jest z najwyższej jakości nasion ostropestu plamistego, gwarantujących jego niepowtarzalne właściwości.

Olej z ostropestu tłoczymy codziennie gwarantując świeżość naszych produktów. Czytaj więcej.

21,90 zł

Olej z ostropestu OLEANIA produkowany jest z najwyższej jakości nasion ostropestu plamistego, gwarantujących jego niepowtarzalne właściwości. Dzięki temu ma on niepowtarzalny smak i aromat oraz wyjątkową konsystencję.

Jak wszystkie nasze oleje, tak i olej z ostropestu, jest bezwzględnie tłoczony na zimno w procesie wyciskania ziaren, bez poddawania ich jakiejkolwiek innej, w tym termalnej, obróbce, szkodliwej dla ich naturalnych właściwości. Dzięki temu olej z ostropestu OLEANIA zachowuje wszystkie znajdujące się w ziarnach składniki, decydujące o jego unikalnych i wyjątkowych właściwościach.

Olej naturalny

Jest to olej w 100% naturalny, tłoczony na zimno, nieoczyszczony, niefiltrowany. Do produkcji każdego z naszych olejów, wykorzystujemy ziarna najwyższej jakości pozyskiwane od sprawdzonych producentów. Bazujemy na specjalnie wyselekcjonowanych odmianach ziaren, spełniających wysokie wymagania jakościowe oraz zapewniających optymalne parametry, co do ich składu i zawartości niezbędnych substancji .

Tylko w ten sposób możemy przekazać w Państwa ręce produkt oryginalny, w pełni oddający charakter ziaren, z których powstał, podkreślający ich smak i aromat, a przede wszystkim zachowujący ich najcenniejsze właściwości.

Olej z ostropestu - właściwości

Olej z ostropestu tłoczony na zimno otrzymywany jest jako produkt o specyficznym zapachu i charakterystycznym smaku.

Stosowana przez nas metoda tłoczenia „na zimno” polega na produkcji oleju w temperaturze nie przekraczającej 40°C, dzięki czemu składniki oleju, w tym te wrażliwe na temperaturę, zachowują swoje naturalne struktury i właściwości biologiczne.

Olej z ostropestu - zastosowania kulinarne

Olej naturalny
Olej z ostropestu może być stosowany jako dodatek do sałatek, jogurtów, surówek, dipów itp. lub spożywany samodzielnie „na łyżce”. Olej ten spożywa się wyłącznie na zimno. Można mieszać go z innymi olejami.

Olej z ostropestu - przechowywanie

Tłoczony na zimno olej z ostropestu przechowuje się szczelnie zamknięty w ciemnej butelce w chłodnym miejscu z dala od światła. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Zachowanie optymalnych warunków przechowywania gwarantujemy Państwu począwszy od złożenia ziarna, aż do momentu zapakowania przesyłki, zawierającej gotowy produkt, adresowanej na Państwa ręce i przekazania jej firmie kurierskiej.

Gwarantujemy w 100%, że:

Olej naturalny

 • jest to olej w 100% naturalny, wytłoczony metodą na zimno, nieoczyszczony, niefiltrowany, nierafinowany, niekonserwowany,
 • do jego produkcji używamy tylko najlepszych nasion, spełniających bardzo wysokie wymagania jakościowe, poddane bardzo szczegółowej weryfikacji pod kątem zachowania odpowiednich parametrów;
 • olej tłoczony jest metodą na zimno, czyli w temperaturze do 40°C w sposób gwarantujący zachowanie naturalnych właściwości nasion/ziaren, z których został wyprodukowany;
 • nasiona używane do produkcji przechowywane są w warunkach gwarantujących utrzymanie ich świeżości i zachowanie wszystkich niezbędnych wartości odżywczych;
 • otrzymany przez Państwa produkt jest olejem świeżym, wyprodukowanym dla Was, z zachowaniem wszelkich norm i zasad dotyczących zagwarantowania bezpieczeństwa najwyższej jakości tego produktu;
 • zdecydowanym głosem mówimy „NIE” dla GMO;
 • używane na terenie naszej Firmy środki higieny pochodzą tylko i wyłącznie z linii ekologicznych;
 • swoją działalnością nie wpływamy negatywnie na środowisko naturalne, nie dewastujemy otaczającego nas świata, nie krzywdzimy zwierząt, nie produkujemy niebiodegradowalnych odpadów;

Olej naturalny, nierafinowany, niefiltrowany, niekonserwowany!

Średnia wartość odżywcza oleju z ostropestu w 100 g produktu:

 • Wartość energetyczna 3700 kJ / 900 kcal
 • Nasycone kwasy tłuszczowe 20 g
 • Jednonienasycone kwasy tłuszczowe 24 g
 • Wielonienasycone kwasy tłuszczowe 56 g
 • Węglowodany 0 g
 • W tym cukry 0 g
 • Białko 0 g
 • Sól 0 g
Dostępne pojemności: 
100 ml / 250 ml

Komentarze

 • by
 • kwi 08, 2017
Swietny olej! Polecam dla zdrowia !

Inni klienci kupowali również...

Olej z czarnuszki
59,90 zł
Dostępne pojemności:
100 ml / 250 ml
Olej z wiesiołka
59,90 zł
Dostępne pojemności:
100 ml / 250 ml
Olej z ostropestu
35,90 zł
Dostępne pojemności:
100 ml / 250 ml
Olej słonecznikowy
39,90 zł
Dostępne pojemności:
250 ml / 500 ml / 1000 ml

Na naszym blogu

Darmowa dostawa

Najwyższa jakość

Certyfikaty
Wdrożyliśmy system HACCP, GMP, GHP, co gwarantuje najwyższe standardy produkcji i jakości naszych wyrobów.

Najwyższe standardy wysyłki

Każdy zamówiony produkt pakowany jest w dedykowane opakowanie termiczne chroniące cenną zawartość przed wysoką temperaturą, światłem i uszkodzeniami mechanicznymi.

Najwyższe standardy wysyłki

Bezpieczeństwo

Obsługujemy płatności internetowe przez system płatności online Transferuj.pl.

Bezpieczeństwo i wygodę płatności zapewnia Transferuj.pl