Szanowni Klienci, sklep nieczynny do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia.

Jesteśmy firmą rodzinną stworzoną z pasji i miłości do tradycyjnych, naturalnych produktów, propagującą ideę zdrowego odżywiania i czerpania ze skarbów natury, tego, co w nich najcenniejsze i niezbędne dla zachowania dobrego samopoczucia.

Nasze oleje produkowane są z najwyższej jakości surowców, gwarantujących ich wyjątkowe właściwości. Dzięki temu mają one niepowtarzalny smak i aromat oraz konsystencję. Ich piękny kolor zawdzięczamy użyciu najwyższej jakości nasion lub owoców stosowanych w procesie produkcji.

Wszystkie nasze oleje bezwzględnie tłoczone są na zimno w procesie wyciskania ziaren lub miąższu owoców, bez poddawania ich jakiejkolwiek innej, w tym termalnej, obróbce, szkodliwej dla ich naturalnych właściwości. Dzięki temu oleje OLEANIA zachowują wszystkie znajdujące się w surowcu składniki, decydujące o ich unikalnych i wyjątkowych właściwościach.

Są to oleje w 100% naturalne, tłoczone na zimno, nieoczyszczone, niefiltrowane. Do produkcji każdego z naszych olejów, wykorzystujemy surowce najwyższej jakości pozyskiwane od sprawdzonych producentów. Bazujemy na specjalnie wyselekcjonowanych odmianach, spełniających wysokie wymagania jakościowe oraz zapewniających optymalne parametry, co do składu i zawartości ich najcenniejszych składników.
Na dnie butelek naszych produktów można zaobserwować naturalny osad pochodzący z rozdrobnionych w procesie produkcji łupinek, w którym znajduje się najwięcej tego, co w danym ziarnie najcenniejsze. Jest to zjawisko, jak najbardziej naturalne, stąd też przed użyciem, zalecamy silnie wstrząsnąć butelką, aby poruszyć osad i wydobyć w ten sposób jeszcze więcej nacjenniejszych składników.
Tylko w ten sposób możemy przekazać w Państwa ręce produkt oryginalny, w pełni oddający charakter ziaren lub owoców, z których powstał, podkreślający ich smak i aromat, a przede wszystkim zachowujący ich najcenniejsze właściwości.

Zachowanie optymalnych warunków przechowywania gwarantujemy Państwu począwszy od złożenia ziarna, aż do momentu zapakowania przesyłki, zawierającej gotowy produkt, adresowanej na Państwa ręce i przekazania jej firmie kurierskiej.

Gwarantujemy w 100%, że:

  • każdy olej OLEANIA to olej w 100% naturalny, wytłoczony metodą na zimno, nieoczyszczony, niefiltrowany, nierafinowany, niekonserwowany,
  • do jego produkcji używamy tylko najlepszych nasion lub owoców, spełniających bardzo wysokie wymagania jakościowe, poddanych bardzo szczegółowej weryfikacji pod kątem zachowania odpowiednich parametrów;
  • olej tłoczony jest metodą na zimno, czyli w temperaturze do 40°C w sposób gwarantujący zachowanie naturalnych właściwości surowców, z których został wyprodukowany;
  • surowce używane do produkcji przechowywane są w warunkach gwarantujących utrzymanie ich świeżości i zachowanie wszystkich niezbędnych wartości odżywczych;
  • otrzymany przez Państwa produkt, jest olejem świeżym, wyprodukowanym dla Was, z zachowaniem wszelkich norm i zasad dotyczących zagwarantowania bezpieczeństwa najwyższej jakości tego produktu;
  • zdecydowanym głosem mówimy „NIE” dla GMO;
  • używane na terenie naszej Firmy środki higieny pochodzą tylko i wyłącznie z linii ekologicznych;
  • swoją działalnością nie wpływamy negatywnie na środowisko naturalne, nie dewastujemy otaczającego nas świata, nie krzywdzimy zwierząt, nie produkujemy niebiodegradowalnych odpadów.

Olej naturalny, nierafinowany, niefiltrowany, niekonserwowany!

Wiele informacji o olejach i ich właściwościach, znajdujących się w powszechnie dostępnych źródłach internetowych bądź książkowych, zawiera wskazania dotyczące korzystnego wpływu zawartych w olejach zimnotłoczonych składników na kondycję naszego zdrowia. Ze względu na stale rosnącą ilość tych informacji i wiele badań, które pewnie każdego dnia prowadzone są w różnych zakątkach świata, sugerujemy na bieżąco śledzić aktualności związane z tą tematyką. Zalecamy także, aby informacji tych nie traktować jako poradę lekarską. Treści dotyczące medycyny i tematów pokrewnych nie mogą być traktowane jako porada medyczna ani jako opinia medyczna w przypadku jakiegokolwiek problemu zdrowotnego lub sposobu leczenia. Nawet jeżeli dany opis jest zgodny z aktualną wiedzą, nie może on mieć zastosowania do konkretnego przypadku chorobowego czy zaleconej przez lekarza terapii. Proszę pamiętać, aby zawsze w kwestiach związanych ze zdrowiem, leczeniem, profilaktyką zdrowotną kontaktować się z lekarzem, farmaceutą lub inną kompetentną osobą. Zamieszczone przez nas, na naszej stronie internetowej, informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzania samodiagnozy, samoleczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza, a służą jedynie wskazaniu Państwu najważniejszych i najistotniejszych, z naszego punktu widzenia, informacji o ogólnych właściwościach składników danych roślin oraz walorach tłoczonych z nich na zimno olejów.

Darmowa dostawa

Najwyższe standardy wysyłki

Każdy zamówiony produkt pakowany jest w dedykowane opakowanie termiczne chroniące cenną zawartość przed wysoką temperaturą, światłem i uszkodzeniami mechanicznymi.

Najwyższe standardy wysyłki

Bezpieczeństwo

Obsługujemy płatności internetowe przez system płatności online Transferuj.pl.

Bezpieczeństwo i wygodę płatności zapewnia Transferuj.pl