Szanowni Klienci, sklep nieczynny do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia.

Dokonywanie zakupów w sklepie www.oleania.pl jest równoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu:

1. Właścicielem serwisu www.oleania.pl jest:

OLEANIA
ŁUKASZ WZOREK
UL. 1 MAJA 27B
55-320 MALCZYCE

NIP 9131441873
Regon: 932141414
Nr konta: 12 1140 2004 0000 3602 7578 4627

Wszelkie dokumenty będą wystawiane na powyższe dane.

2. Ceny towarów są cenami brutto.

3. Do zakupionego towaru dołączany jest dowód zakupu, w tym celu prosimy o uzupełnianie wszystkich danych w momencie składania zamówienia. W przypadku konieczności wystawienia Państwu faktury, prosimy o poinformowanie nas o tym.

4. Wszelkie zamówienia mogą być potwierdzane telefonicznie przez sprzedawcę.

5. Należności należy dokonywać w dogodnej dla Państwa formie wybranej podczas zakupu. Zamówienie realizujemy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym.

6. Do czasu zapłaty towar jest własnością sprzedawcy.

7. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówienia. OLEANIA jako właściciel serwisu zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Klienta.

8. Wybrany koszt przesyłki pokrywa Odbiorca.

9. W przypadku wysyłki poza granice Polski koszt dostawy ustalany jest indywidualnie. Prosimy w tym celu skontaktować się telefonicznie bądź mailowo.

10. Koszt przesyłki podany jest do wiadomości Klienta w momencie dokonywania przez niego zakupu.

11. W przypadku gdy zakupiony towar nie odpowiada Państwa oczekiwaniom, może on zostać zwrócony w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki bez podania przyczyny - Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta ( Dz. U. 2014, poz. 827 ) pod warunkiem, że produkt zwracany pozostaje w stanie niezmienionym.
Aby zwrócić towar prosimy:
- powiadomić nasz sklep (kontakt@oleania.pl)
- towar wraz z oryginałem dokumentu zakupu oraz oświadczeniem odstąpienia od umowy zawartej na odległość wysłać przesyłką kurierską na adres biura firmy podany powyżej na własny koszt.

W ciągu 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy.
Jeżeli zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

Możliwość zwrotu towarów w ciągu 14 dni od jego zakupu bez podania przyczyny nie dotyczy firm.

12. Jeżeli zakupiony towar jest niezgodny z opisem, Klient ma prawo złożyć reklamację. Prosimy o przesłanie do nas produktu wraz z pisemnym oświadczeniem, w którym szczegółowo opisane powinny być powody reklamacji produktu, forma rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej decyzji). Przesyłka jest realizowana na koszt Odbiorcy. Informację o wyniku postępowania reklamacyjnego przekażemy w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, w ciągu 5 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, gwarantujemy realizację wniosku. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, informujemy szczegółowo o podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.
Reklamacje związane z mechanicznym uszkodzeniem przesyłki podczas dostawy przyjmowane są wyłącznie po przedstawieniu protokołu szkody spisanego w obecności kuriera dostarczającego przesyłkę.

13. Dostępność produktów może być zmienna, w przypadku opóźnień sprzedawca skontaktuje się z Klientem telefonicznie lub mailowo. W przypadku opóźnień w dostawie Klient ma prawo zrezygnować z zamówienia.

14. Ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w myśl prawa handlowego.

15. Wszystkie loga, znaki firmowe, oznaczenia produktów są własnością firmy OLEANIA.

16. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta ( Dz. U. 2014, poz. 827 ) 17.

17. Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres: kontakt@oleania.pl

18. W przypadku niedotrzymania postanowień regulaminu sprzedawca może odstąpić od wykonania treści zamówienia.

19. Dokonanie zakupu jest jednoznaczne z podpisaniem poniższej klauzuli:
"Klient dokonujący zakupu w sklepie www.oleania.pl wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail oraz danych osobowych niezbędnych do realizacji zamówienia zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997.”

20. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu oraz cen.

Darmowa dostawa

Najwyższe standardy wysyłki

Każdy zamówiony produkt pakowany jest w dedykowane opakowanie termiczne chroniące cenną zawartość przed wysoką temperaturą, światłem i uszkodzeniami mechanicznymi.

Najwyższe standardy wysyłki

Bezpieczeństwo

Obsługujemy płatności internetowe przez system płatności online Transferuj.pl.

Bezpieczeństwo i wygodę płatności zapewnia Transferuj.pl